girls talk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

girls talk

samo za cure
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 wasi blamovi

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 242
Reputation : 0
Datum upisa : 10.08.2009

wasi blamovi Empty
PočaljiNaslov: wasi blamovi   wasi blamovi Icon_minitimeSub Avg 15, 2009 10:42 pm

da li ste se ikada izblamirali
ustvari GLUPO pitanje naravno da jeste
pa reci te to i nama da se i mi smijemo
kako,kada,gdje,pred kim................??????????
i ponavljam nicega se nesramite!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://girlstalk.forumsc.net
NeWeN@
Josh se malo potrudi i moderator si
Josh se malo potrudi i moderator si
NeWeN@


Broj poruka : 66
Reputation : 0
Datum upisa : 18.08.2009

wasi blamovi Empty
PočaljiNaslov: Re: wasi blamovi   wasi blamovi Icon_minitimeUto Avg 18, 2009 5:45 pm

pa ovako...:
Taj dan, moj dechko i ja, smo se dogovorili da izadjemo zajedno u kino jer je taj dan bila godishnjica nashe veze... Trebali smo da se nadjemo oko 9 jer je film pocinjao u pola 10. Narawno kao i uvijek, ja sam kasnila...
I stigla sam tachno kod tog kafica, ugledala dragog,poshla prema njemu, uhvatila ga za ruku, i poljubila. Ooooo neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... Kakav uzasssss... To nije bio moj dragi, vec decko koji je imao istu jaknu kao on... Htjela sam u zemlju da propadnem... A da bi situacija bila josh gora, u tom trenutku je naishao moj dragi, koji je vidjeo swe to (ne bas od pochetka), samo je bacio onaj poklon, okrenuo se, i otishao... A ovaj glupi dechko kojeg sam poljubila narawno nije znao o chemu se radi, pa mi je samo rekao DIVNO SE LJUBISH! Kompliment mi je narawno prijao ali sam mu ipak opalila shamar. Jadan decko, sad mi ga je zao...
Sljedeci dan sam saznala od najboljeg druga mog (BIVSHEG) dechka da mi je kupio skupocijeni sat o kom sam kao looda mashtala... PROPAAAAAST...!!!
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 242
Reputation : 0
Datum upisa : 10.08.2009

wasi blamovi Empty
PočaljiNaslov: Re: wasi blamovi   wasi blamovi Icon_minitimeSub Avg 22, 2009 3:14 pm

i da li ste se pomirili??
Nazad na vrh Ići dole
https://girlstalk.forumsc.net
Sponsored content





wasi blamovi Empty
PočaljiNaslov: Re: wasi blamovi   wasi blamovi Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
wasi blamovi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
girls talk :: blamovi-
Skoči na: